Samolepky / Nálepky / Polepy

Ponúkame tlač rôznych typov samolepiek/nálepiek, nalepovacích etikiet, štítkov a polepov

Papierové alebo PVC vodeodolné samolepky
Cena minimálnej objednávky už od 5€ +DPH!

Najvyššiu kvalitu a rozlíšenie samolepiek a nálepiek je možné dosiahnuť pomocou profesionálnej, digitálnej tlačiarne. V prípade väčších alebo vodeodolných PVC samolepiek využívame veľkoformátovú tlačiareň s farbami Eco Solvent.
Papierové samolepky sú vo väčšine prípadov najlacnejšou a najobľúbenejšou voľbou. Ich nevýhodou je, že nie sú vodeodolné a preto je ich použitie limitované najmä na priestory v interiéroch. Ako alternatívu k nim ponúkame PVC samolepky, ktoré sú vďaka svojej vodeodolnosti vhodné aj do exteriérov.

Prosím, kontaktujte nás pre podrobnejšie informácie alebo cenové ponuky e-mailom na info@indigoprint.sk. Viac o našej ponuke samolepiek si môžete prečítať v texte nižšie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Jednoduché samolepky (kusovo delené)

Štvorcový alebo obdĺžnikový tvar

Najlacnejšia a najobľúbenejšia forma samolepiek, ktorú môžeme tlačiť či už na papier, alebo PVC. Najčastejšie sa jedná o malú, obdĺžnikovú nálepku využívanú ako štítok, etiketa, cenovka alebo na podobný informačný účel.
V prípade záujmu o cenovú ponuku nás, prosím, kontaktujte e-mailom na info@indigoprint.sk

Samolepky vlastných tvarov (vytlačené na hárkoch)

Tento typ samolepiek môže byť taktiež tlačený na papier alebo PVC. Samolepky sú pútavé a ľahké na použitie. Najčastejšie sa tlačia na hárky veľkosti A3 (digitálna tlač) alebo na hárky väčších rozmerov (veľkoformátová tlač).
Ich tvar a veľkosť záleží len na Vás. Sú vhodné ako nalepovacie štítky, informačné etikety alebo akákoľvek iná forma komerčného a reklamného použitia.

Na vytvorenie cenovej ponuky potrebujeme vedieť presnú veľkosť, tvar a materiál, ktorý máme použiť (papier alebo PVC). Prosím, kontaktujte nás e-mailom ohľadom ďalších informácii týkajúcich sa tlače samolepiek vlastných tvarov.

Polepy okien (s reklamou)

Tlačíme veľkoformátové, reklamné polepy používané v obchodoch, kanceláriách alebo iných výkladných plochách za účelom prilákania pozornosti okoloidúcich zákazníkov.
Polepy môžu byť použité z vonkajšej, ale aj vnútornej strany (smerujúce von). Na ich výrobu používame vysokokvalitný, nemecký Orajet PVC materiál. Polepy môžu byť laminované pre zvýšenú ochranu pred poškriabaním a jednoduchšie použitie.

V prípade potreby sa v našej ponuke nachádzajú aj polopriepustné/jednosmerné polepy.

Textové polepy na sklo
(samolepiace nápisy)

Tento typ polepov je veľmi populárny pri zobrazení textu vo výkladoch alebo na oknách vozidiel.
Vyrába sa vyrezávaním z farebného PVC a následným odstraňovaním nepotrebných častí. Ponechá sa len čistý text alebo vzor, ktorý je pripravený na jednoduché použitie na sklenený, kovový alebo iný rovný povrch.