Etikety a samolepiace štítky

Tlač samolepiacich štítkov a etikiet

Štítky a etikety môžu byť tlačené na papierové alebo PVC samolepky s obdĺžnikovým, alebo akoýmkoľvek iným tvarom (okrúhle, elipsovité, s oblými rohmi, atď)
Cena minimálnej objednávky už od 5€ bez DPH!

Prosím, kontaktujte nás pre podrobnejšie informácie alebo cenové ponuky e-mailom na info@indigoprint.sk. Viac o našej ponuke samolepiek si môžete prečítať v texte nižšie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Jednoduché samolepky (kusovo delené)

Štvorcový alebo obdĺžnikový tvar

Najlacnejšia a najobľúbenejšia forma samolepiek, ktorú môžeme tlačiť či už na papier, alebo PVC. Najčastejšie sa jedná o malú, obdĺžnikovú nálepku využívanú ako štítok, etiketa, cenovka alebo na podobný informačný účel.
V prípade záujmu o cenovú ponuku nás, prosím, kontaktujte e-mailom na info@indigoprint.sk

Samolepky vlastných tvarov (vytlačené na hárkoch)

Tento typ samolepiek môže byť taktiež tlačený na papier alebo PVC. Samolepky sú pútavé a ľahké na použitie. Najčastejšie sa tlačia na hárky veľkosti A3 (digitálna tlač) alebo na hárky väčších rozmerov (veľkoformátová tlač).
Ich tvar a veľkosť záleží len na Vás. Sú vhodné ako nalepovacie štítky, informačné etikety alebo akákoľvek iná forma komerčného a reklamného použitia.

Na vytvorenie cenovej ponuky potrebujeme vedieť presnú veľkosť, tvar a materiál, ktorý máme použiť (papier alebo PVC). Prosím, kontaktujte nás e-mailom ohľadom ďalších informácii týkajúcich sa tlače samolepiek vlastných tvarov.